O Firmie

Moana  to firma, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających kobiet, szukających damskiej torebki. Asortyment firmy jest bogaty w najróżniejsze modele torebek damskich, zarówno tych, które będą pasowały do codziennego, mniej oficjalnego stroju, jak i do kreacji na specjalne okazje.

Każda z pań znajdzie tu coś dla siebie, niezależnie od wieku, gustu i głównego zadania, które ma spełnić torebka. Zdając sobie sprawę z tego, że każda z pań jest inna, dołożyliśmy starań, aby nikt, kto odwiedzi sklep Moana, nie opuścił go nie znalazłszy tego, czego szukał. Naszym głównym zadaniem jest sprawienie, by nabyta torebka służyła przez długi czas. Rozumiemy nasze klientki, dlatego też cały czas pamiętamy, że funkcjonalność to nie wszystko.

Jako producent torebek, Moana stawia przede wszystkim na wysoką jakość ich wykonania a także na estetyczny wygląd i funkcjonalność. Na stronie Moana torebki znajdą się więc torebki damskie sportowe, eleganckie, ale także takie, które bez problemu posłużą na co dzień, a i świetnie zaprezentują się z wieczorową kreacją.

Każda z torebek damskich, które oferujemy, została wykonana ze starannością i z myślą o dobru środowiska naturalnego. Moana torebki przygotowuje torebki ze skóry sztucznej, a skóra naturalna bywa wykorzystywana ograniczonym stopniu – w formie wstawek.

Torebka w dzisiejszych czasach jest bardzo ważnym elementem uzupełniającym kobiecy strój. Mona torebki jest miejscem, gdzie w łatwy sposób można znaleźć każdy model torebki damskiej.